سال 86 - مرداد ماه

بلغ العلی بکماله             کشف الدجی بجماله

حسنت جمیع خصاله              صلوا علیه و آله

پیشاپیش مبعث را تبریک عرض می کنم .

اعتکاف تموم شد و بچه ها واقعا در دنیای حقیقی و مجازی گل کاشتند . وبسایت اعتکاف اونقدر خوبه که حرفی برام نمیذاره . همه لینکاشو ببینین و نظر هم بدین :

 

 

اعتکاف بزرگ جوانان

اما پیام خاص اعتکاف :

در کتب معتبر عرفانی خوندم که آقای قاضی رحمه الله علیه فرموده بودند :

خدایا چهل سال است مرارت و عبادت و کنترل بر نفس دارم . اما نه پیامی و نه نگاهی و نه بصیرتی ..... نه دنیایی و نه آخرتی ..... اما بهمبن بودن در در گاهت راضیم و افتخار می کنم ...... و این رو در ایام زندگیمم دیدم .......... یادم میاد شهید عباس هلالی جزیره خودش منو برد جزیره مینو و نشون داد که در کجا همه خانواده اش زیر آوار بمب موندن و این پسر چقدر ذاکر بود و مطیع و عابد و چقدر هم قشنگ شهید  شد ....................

و اما امروز ............ چقدر سطح توقعات بالاست و آدما خدا رو برای خود می خواهند نه برای خدا حاجات یکی پس از دیگر چون قارچ سر از نفسمون بر میدرن !!!!!!!!!!!!!!

پیام خاص اعتکاف برای من گذراندن سریع زندگی بود و بی اهمیتی همه چیز غیر از خدا .

پیام خاص اعتکاف برای من فکر بر دنیایی بود که آدماش یکی پس از دیگری میان و می رن و من باید بیشتر از بودن فکر رفتن باشم .

دنیایی که وفا و صداقت را فقط در سکوت می بینم و در نهایت درد خودمو بامید روزگار سبزی که خدا برام وعده داده آماده می کنم که دنیا و پائین و بالاش هیچی هیچی هیچی برای هیچکی هیچکی هیچکی نداره !!!!!!!!!!!!!!!!!

اعتکاف بمن آموخت که دل را فقط باید باو داد و اوست که خلوت ما و اشک ما و درد ما را با مهربانی می بیند و بملائکه اش برای رضای ما فخر می کنه .

خدایی که میون بنده هاش ساکت ترین و سر بزیرترین و محجوب ترینو می پسنده نه مدعی ترینو !!!!!!!!!!!!!!!

و اعتکاف بمن آموخت که چقدر در خونه اش برای خریداران آخرت بازه و چقدر این درو برای راحت طلبان و دنیا پرستان بسته نگه داشته ولو خودشونو برای این دنیا بخاک بندازن و از طریق عبادت به آب و آتیش بزن .

اعتکاف آموخت که باید خلق را دوست داشته باشی تا خدا تو را قبول کند . باید زندگی خلق و حرمت خلق برایت ارجح از خودت باشد .

نه عزیز من . اعتکاف و عبادت برای خودش و اخرتش خوبه نه برای رسیدن به دنیاش . با این پول دنیا نمی دن چون اعتبار نداره . اینجا بازار عشقه نه بازار شهروند .

 

**________________________**

 

 

با یه خاطره همه چیزو می بینم :

۸۶ / ۵ / ۹  . صلاه ظهر . روستایی بین کرمان و بم :

نزدیک اذونه . یه روستا رو دیدم . زدم کنار . مسجد کوچیک و کهنه ایست . یه شیخ پیر هم امام جماعته .

قد قامت الصلاه . نماز به دلم نشست . کنار دستیم یه پیرمرد سیه چرده ست که لحن پر از عشق و غمش - عشق بی غم عشق نیست - در سجده آخر دلمو می بره .

 سلام دادم . سر بسجده شکر گذاشته . شکرا لله . حمد لله ..... چقدر با عشق ! نگاهی به بدن نحیف و دستای پر از پینه اش می کنم . تو دلم می گم یعنی واقعا از خدا راضیه !!!!!!!!!؟

سرشو بلند کرد . دستشو برای مصافحه به سمتم اورد . با دو دست دستاشو گرفتم . سرد و زبر . در چشماش نگاه کردم . چه چشمای پر نفوذی !!!!!!! پر از حرارت . همه حرارت بدنش تو چشاش بود . لبخندی زد . قبول باشه . آروم با لهجه کرمونی گفت :

بعله . خیلی خیلی از خدا راضیم !!!!!!!!!!!!!

برق سه فاز منو گرفت . شرم ابم کرد . یا ستار العیوب !!!!!!! دستمو از دستش بیرون کشیدم . سریع خم شدم و بوسیدم و بلند شدم و در رفتم .

تا رسیدن بزاهدان گریه می کردم .

آااخ چشمام . آآآآآآخ قلبم !!!!!!!!!

همین !!!!!!

 

**_________________________**

 

 

با هک شدن و تغییر آدرس پرشین بلاگ دوستان آدرس لینک ها را در وبلاگاشون تغییر بدن و پسوند آی آر را جای کام قرار بدن . ممنون .

----------------

 

**________________________**

 

 

ثبت نام اعتکاف شروع شد و پیامی برای همه داشت . استقبال عجیب جوانان و مردم از اعتکاف امسال کاملا غیر قابل پیش بینی بود که در مصاحبه وبسایت  عرض کردم که گویا خدا خودش شروع به کار فرهنگی کرده !!

کارای ما اینجوری انفجاری جواب نمیده !!!!

اشک و گریه و التماس و اگه نشد فحش و دعوا برای ثبت نام

 - قربون فحش دادنا تونم بشم -

که برن کجا ؟؟؟؟؟ چی میدن ؟؟؟؟ نه بابا خدا خودش اومده تو گود و با رحمتش داره روی همه رو کم می کنه .

این روزا و شبا صدای تکراری رمضون بگوش می رسه که ... دعیتم الی ضیافه الله ...... و نوای لا تقنطوا من رحمه الله ......

هر کی نمی بینه کوره و هر کی نمی شنوه کر که اینا یعنی

 آی مردم جهان . خدا بازارش شلووووووغ شلوووووغ ... آره داداش .

سعی می کنم چند پست پشت سر هم بزنم . فعلا برم سرمو رو خاک بذارم که این همه جفای ما چه جوری با اونهمه وفا جواب داده میشه که البته ماه رجبه و کاملا بهش میاد که یا من یعطی من لم یسئله و من لم یعرفه ...... این ماه هر کی صداش نزنه اون صداش می زنه و هر کی حتی نشناستش اون می خوندش !!!!!!!

آآآآآآآآآآآآآی قربووووووووون خداااااااا برررررررررررررررررم اساسیییییییییی .

همین اول ! 

 

۱۳۸۶/۵/۳ساعت ۳:٠۳ ‎ق.ظ

 

/ 0 نظر / 3 بازدید