سال 85 - آذر ماه

عید غدیر بر همه یاران عملی علوی  مبارک باشد .

یا علی

روز شد : 
منم سکته مغزی می خوام !!!!!!!؟

http://seyyedanjavi.parsiblog.com/

همین !!!!!!!!؟

 

**___________________________**

 

سلام . دو مطلب دارم برا این پست . یکی خصوصی و یکی عمومی .

اول در باره انتخابات شوراها در شیراز که رجوع میدم به لینک صوتی نوشتاری زیر . :

http://yaranevesal.ir/newsdetail.asp?id=83 

دوم درباره انتخابات در کشور :

اینکه شرکت شور انگیز و قهرمانانه ملت بار دیگر تاییدی بر نظام و رهبری بود و کور کننده دشمنان و ازین سیاق مطالب بدیهی است و البته بسیار جای شکر دارد و قدر شناسی . اما هدف ازین مطلب رسیدن به نقطه دیگری از منظری دیگر است .

من بعنوان یک رای دهنده و حامی دولت شریف فعلی به این انتخابات با دیده ای واقع بین نگاه می کنم و این نگاه رئال نوعی نگرانی را بدنبال دارد .

نوع رای دادن مردم در خبرگان و شوراها مخصوصا در رای به طیف های شناخته شده در تهران خوف و ترس مردم را از یکدست شدن حاکمیت نمایش میدهد .

چرا !؟

آیا یکدستی الزاما بمعنای تجمع قدرت و فسادست !؟

آیا برای داشتن یک حکومت مناسب از نظر مادی و معنوی باید چند طیف حاکم باشند تا از هم مراقبت کنند !!!؟

آیا دستور العمل های مدیریتی اسلامی و حتی غربی دو اصل مهم

 وحدت جهت و وحدت دستور

را باشتباه در اصول اساسی مدیریت قرار داده اند !؟

نه . اتفاقا اگر هر چه تفرقه آرا و سلایق بین مدیران کمتر باشد سرعت پیشرفت کار بیشتر است و وقتی که پای اختلاف سلایق گذاشته

می شود صرف بداعت و خلاقیت های مدیران خواهد شد .

پس چرا مردم این اصل بسیار ساده و عقلانی را نادیده گرفته و اینگونه پراکندگی را می پسندند .

جواب این چرا را باید در تجربه تاریخی مردم یافت که گویا بین بد و بدتر ... بد را انتخاب کرده و بقول طلبه ها دفع افسد بفاسد می کنند .

نگاهی به تاریخی که تازه گذرانده ایم :

بعد از طی چهار دوره یکدستی در قوه مجریه که بعضا با همراهی قوای دیگر هم همراه بود مردم با واقعه ای روبرو شدند که بدون هیچگونه صرف پول و استفاده از ژورنال ها خیلی غیر قابل باور به آن رای دادند .

ظهور مردی با اخلاص و صمیمی با لهجه ای بسان لهجه مردم و با صداقتی در گفتار و حتی در رفتار . دکتر احمدی نژاد .

آنقدر واقعه و خاطره مستند از ایشان موجودست که ما را به تواتر برساند در تجلی صفات ذکر شده بالا در ایشان . گرچه دشمنان نمی بینند و نمی خواهند ببینند و از میان هر هزار خوبی به یک خطا - که طبیعیست - استناد می کنند در جهت بستن صفات ضعف باشان .

اما این رای مردم ضعف های حقیقی را از جانب دلسوزان دولت اعلام کرد .

ببینید : همه میدانیم این اخرین فرصت اثبات توفیق اصول گرایی به جهانست و بعد از این دیگر کسی به اعتقادات دینی اعتماد نخواهد کرد .

۱ - در نامه ای که به ایشان در حین برگزاری انتخابات ریاست جمهوری نوشتم دغدغه خود را از نداشتن کادر برای به عمل رساندن شعارهایشان اعلام کردم که ایشان در برنامه تلویزیونی اعلام کردند برای هر پست مملکت ۵۰ نفر کادر آماده دارند و خیال پریشان ما را راحت کردند . اما در عمل آنچه دیدیم سپردن کار ها بود به یک جناح خاص حداقل در استان های غیر تهران که دغدغه بر طرف شده مرا دوباره زنده کرد .

۲ - شعار دولت مهر و کابینه ۷۰ میلیونی که در عمل تبدیل شد به دایره تنگ تری که خود را عدالت طلب و اصول گرا معرفی کرد و آنقدر دایره را تنگ نمود که حتی دیگر ما را هم تحت اصول خود نمی پذیرد !!!؟

۳ - اختلافی که در دولت قبل بین گروه های دوم خردادی رخ داد بعد از چند سال بود در حالیکه اختلافات شدید در بین هوادران و طرفداران و خدمت گذاران و رایحه ای ها و عناوین خلق الساعه دیگر در این دولت به سال هم نکشید و اینی شد که می بینیم و این ما حصل اعتماد ایشان به طیف جوان و حتی نوجوانی بود که خودشان تربیت نکرده اند بلکه بدلایلی - اتفاقا اصول گرایانه - به صحنه آمده و اما جنبه و ظرفیت این میزان مطرح شدن را نداشتند .

بنده خودم طرفدار سر سخت سپردن کار به جوانان هستم اما کدام جوانان !!؟

۴ - بلایی که حامیان دولت بر سر دولت قبل آوردن خوردن نان از قبل شخص رئیس جمهور بود و این اتفاقی است که الان هم در حال وقوع است و البته این بار دیگر مردم مار گزیده به حامیان فلانی و یاران فلانی رای ندادند تا از اول خط مرزی قطوری را بین شخص رئیس جمهور و حامیان چند دسته شده ایشان بکشند و ........ بگذریم .

۵ - دولت مهر باید از از جمع معاندین کاسته به جمع بی تفاوت ها اضافه کرده و از بی تفاوت ها ؛ حامیان را افزایش داده و از حامیان ؛ اصول گرایان معتقد را بسازد . نه اینکه خودی ها را به برون از دایره هدایت کند .

دولت مشارکت باید اول تعریفی از مشارکت ارائه دهد تا در کوره راه انحصار نیفتیم .

معنای مشارکت آنی است که همه بتوانند در خدمت سهیم شوند انهم با عشق و علاقه و البته با رعایت چارچوب نظام در راستای فرمایشات رهبری .

مشارکت این نیست که همه بیایند به ما رای دهند !!!!!؟ و آنوقت اگر جریانی وارد گود خدمت شد در معرض انواع و اقسام تهمت ها و فحش واقع شده و از خدمت پشیمان شده و عطای حضور در عرصه را به لقایش ببخشد و در کنجی بی تفاوت بامور مملکت بنشیند .

مشارکت یعنی چه ؟ یعنی اگر نیامدی بگویند بی دینی و بی تفاوت و حجتیه و .... و اگر آمدی بگویند باعث و بانی تفرقه ای !!!!!؟

در تعریف این باصطلاح اصول گرایان مشارکت یعنی ما بیاییم فقط و فقط برای رای دادن به آقایان !!!؟

۶ - در باب مسائل اقتصادی تخصصی ندارم و البته می دانم که آنقدر اوضاع اقتصادی فاسد است که اگر دولت فقط بتواند دزدی و رانت خواری را بر طرف کرده دست آقا زادگان را کوتاه نماید همین ما را بس است و ارزانی و کنترل تورم با این زالوهای اقتصادی رویایی بیش نیست . لذا من تا اینجا را کاملا راضیم .

در آخر می توانید باز هم فحش دهید و یا می توانید فکر کنید . ما مرده یا زنده اگر این روال ادامه داشته باشد در دوره بعد

نه منم و نه تو برادر اصول گرای انحصار طلبم !!!!؟

همین !

 

۱۳۸۵/٩/٢٧ساعت ۱٠:٢۸ ‎ب.ظ

 

**_________________________**

 


خلوت !؟

سلام .

 

با شرمندگی یه تیکه به این پست اضافه می کنم بابت این روزاست :

 

یاران وصال

 

/ 0 نظر / 19 بازدید