سال 83 - اسفند ماه

سلام .

در شب های بی کسی غریب ترین غریب عالم به بهانه سوزاندن چهارشنبه چه دلی از او سوزاندند !!

و واقعا من میمانم در حیرت از کار امتی که شجاعت عجیبی در جنگ با الله یافته اند ! و این که جهان واقعا تمام نمیشه و همه جاودانیم و اینکه آیا هیچ گاه و هیچ کس از ما نخواهد پرسید هیچ چیز را ؟!!!!

و آنکه لباس پیامبر را زورکی بر تن تحمل می کند و هر از گاهی در سونای زعفرانیه - مصاحبه خودش - با رفقایش گیتار می زند ! او آری همو که فکر می کند وبنوشتش را فقط همین چارتایی که منتظر به به شون هست - که فلانی روشنه و امروزیه - می خونن و رقیب و عتید و خدا و مرگی نیست !!!؟ مخصوصا که چربی زیادی و شکم و فشار خون مرگ را نزدیک تر می کند چشمک و او براحتی از سوزاندن تمام اسلامیت بپای شرک خرافی مثلا ملی دم می زند و عجیب است که ملت ما این همه بد بختی دارد و شکم سرایان در قهوه خانه وبنوشت ها سرگرم چه هستن !!!!!!

و بچه ها جدا چقدر باور داریم که این جا همه چی نیست ؟

چقدر باور داریم که : الم یعلم بان الله یری ؟! خدا می بیند ! رضای که مهم است ؟ چرا همه چیز را فقط درین دنیا می بینیم ؟ همه این اه اه ها و به به ها و دست و سوت و سلام و صلوات و یا الله ها همه و همه تمام میشه و ما می مانیم با :

 یوم لا ینفع مال و لا بنون الا من اتی الله بقلب سلیم .

انگشتان من و تو که بنرمی بر صفحه کیبورد فرود می آیند روزی نه چندان دور که خیلی هم نزدیک داد شهادت بر می آورند که چه کردند و چه نوشتند : یوم تشهد ارجلهم و السنتهم ...... و ای کاش آنجا شاهدی خاموش و مغموم نباشیم برین شهادت ها .

----------------------------

خب همه می دونین که امروز صبح با بچه ها میریم بازم پابوس آقا علی بن موسی الرضا علیه السلام .

اما این رفت و آمد ها هیچ سودی نخواهد داشت مگر از خیل متقاضیان دنیا طلبی که به طمع شیرینی گردش می چرخند  خود را رها کنی و به آنچه او میدهد بنگری و رضای رضا را دست آوری .

رضا . کلمه ای که با توسل و تفکر بدست می آید و اگر آمد انقدر شکر در زندگی می پاشد که دیگر هیچ دردی نداری .

بسوزان هر طریقی می پسندی         که آتش از تو و خاکستر از من

بکش چون صید و در خونم بغلطان       تماشا کردن از تو پر پر از من

اما سه نکته :

 - اما قرار زیارت با قلب بچه های نت قلب :

ساعت ۴ بعد از ظهر روز جمعه همه هواستون به حرم باشه . من راس ساعت ۴ میرم حرم و امین الله و نماز رو به نیت شما می خونم . می دونم من عددی نیستم و زیارتم ارشی نداره اما چون دعا برای غیره اثر می کنه . یادتون نره ها . همه باهم  جمعه ساعت ۴ بعد از ظهر .

راستی هلول سال نو رو پیشاپیش تبریک می گم . یا علی .

همین !!! ( آخر همین امسال )

http://seyyedanjavi-2.persianblog.ir

 

۱۳۸۳/۱٢/٢٧ساعت ۳:۱٠ ‎ق.ظ

 

**___________________________**


هشتم اسفند شد !؟

8 / 12 / 47  سالگرد تولد من ( چون محرمه !) ............. باد

/ 0 نظر / 3 بازدید