سال 91 - خرداد ماه

و امسال هم گذشت . اگر و مگرها و شاید و ماید ها و باید و نباید ها همه و همه از ما و مصلحت سنجی های الهی از خدا و جمع نشدن عقل ما و اراده الهی و خلاصه ...... گیج شدید ؟ ما بیشتررررررر !!!!!!!؟؟؟؟
خلاصه :
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم / حکم آنچه تو فرمایی شرط آنچه تو بنمایی
یعنی اگر نقطه تسلیم نباشیم چکار کنیم ؟ کلا چون راه دیگه ای نیست ما مجبوریم نقطه تسلیم باشیم . کلا گردن کلفتی بما چون نیومده شدیم نقطه تسلیم . کلا ...... البته خداییش خدای خوبی هستی و من یکی همینم که دارم از سرم زیاده . رجب رو تموم کردم ..... و البته بالاخره همه چی تموم میشه و آخر قصه و خلاصه بای بای و اینا و البته خیلی راحت و ساده و بقولی فرتی !!!

**____________________**

28/ 3 / 91 : زیارت :
تو مسیر اصفهان یاسوج از سمیرم که رد شدم یه پمپ بنزین بود اول یه ده . برا نماز صب نگه داشتم . هوا تقریبا خنک بلکه سرد بود . در حال وضو گرفتن مرد آمد . حدود سی سالو داشت با زنش و دو تا بچه که یکی هم شیرخواره بود . سر تا پای چارتاشون ده هزار تومن نمی ارزید !! با کفشای کهنه اش ارام زنش رو همراهی می کرد . زن بارامی نالید : محمود . بچه سردشه !!
اشک تو چشای مرد حلقه زد ....... الان مینی بوس میاد .
اروم رفتم کنار مرد و گفتم من دارم می رم یاسوج . مسیرتون هست ؟
خنده ای کرد و چشاش پر از شعف شد : نه خیلی متشکر  . خدا بخواد داریم میریم مشهد پابوس امام رضا ع !!!
مردم بچه داری می کنن و ماهم !!!؟ مردم میرن مشهد و ما هم !!!! خدایی ناشکرم . خداااااااایی .... همین !!

**______________________**

22 / 3 / 91 :
والا طبق معمول مشکلات سخت افزاری کار فرهنگی و گرفتن وقت ما ادمای نرم افزاری !!!؟
هر چی بادا باد .... میگم .... رازه .... ولی میگم ..... بعد عمری ته بالا شدن تو اخلاق و سلوک و بلند شدن و زمین خوردن و پریدن و خزیدن میگم ....
ببین : چشمکساکت
 
تنها راه مبارزه با نفس ...... فقط ...... مبارزه با نفسه !!
 
نخند .... صحبت امامه .
یعنی اینکه باید هر روز و هر شب چکش کنی و لهش کنی و البته هر بار که بزنیش زمین زورش کمتر میشه و بعد مدتی مبارزه خیلییییی راحت تره و اگه نفست زر زیادی زد فرت می زنی تو سرش و خفه میشه و تو راحت ..... همین !!

**_____________________**

19 / 3 / 91 : ویژه نامه اعتکاف 91 :
http://www.rahpouyan.com/page.asp?tid=2058
نمی رنجم اگر باور نداری عشق نابم را
که عاشق از عیار افتاده در این عصر عیاری !!!
ایشالا بروز می کنم .
خوووووبم خووووب خوووب ................

**_____________________**

8 / 3 / 91 : خادمان ارباب :
دیروز ظهر مهمان داشتیم . خادمان حرم امام حسین ع که شنبه شب مهمون کانون بودن رو ناهار دعوت کردیم و کلیییییییییییی حال داد . هر کی تو این دنیا یه دلخوشیایی داره که باهاش حال می کنه و اینم دلخوشی ماست . حالا یه عده ای با چیزای دیگه ای حال می کنن . خب نظرشون محترم . اما من شاکرم که خدا لذت تو این دنیا رو برام این چیزا قرار داده . یه حاج حیدر هم مسوول اینا بود که مذاکرات بسیار خوبی برا سفرامون بکربلا داشتیم و خیلی اخبار خوبی داد و قرار شد که با هماهنگی ایشون من بعد کاروان ببریم . خلاصه داریم میشیم حمله دار !!!!؟
ارادتمند همه . خیلی بهترم . همین !!

**_______________________**

سلام - 7 / 3 / 91 :
یا من ارجوه لکل خیر .... همیشه از مثل تویی فقط خیر امید می رود اما :
جالبه . یکی مثه من با این سن و سال و پای لب گور بره تو اخرین نقطه امید شیعه و بیست روز بمونه و امید بتکرار چنین توفیقی هم نباشه و روزی سه بار زیارت و صد تا نماز و 20000 توسل و ...... و بعد برگرده در حالیکه ببینه نه پایی برای موندن داره و نه زهره ای برای رفتن نه دلخوشی برای موندن و نه فرصتی برای پریدن نه ابزاری برای موندن و نه وسیله ای برای رفتن نه پلی برای گذشتن و نه پلی برای برگشتن..... خب این یارو که منم چار روز میره تو کما ... خب ؟ ..... بعد جالبه یه عده توقع دارن نره تو کما !!!؟؟؟؟ خودتونو با بقیه مقایسه نکنین . واقعا که
ادامه دارد

/ 0 نظر / 6 بازدید