سال 91 - مهرماه

مقدمه 1 : شاید تو پرونده اعمالم نوشته شده باشه ظالم . اما من فک می کنم خیلی مظلومم و با اینکه همیشه ساکتم و هیچی نمی گم حتی بخدا اما دیگه ازینکه هر کی می رسه یه لگدی بهم می زنه دیگه کم کم دارم کم میارم . دعا کنین بتونم بمونم ........... یادتون باشه همه تونو دوست داشتم و یک آرزوی بدل مانده داشتم : با هم خوب باشید . همین
مقدمه 2 : با توجه بمقدمه یک یه حرفایی دارم با خدا که اوج پر روییه اما ...... ایکس مصداق ادماییه که درد می کشن ..... ظلم می بینن .... میمیرن و ...... و ما می مونیم و می بینیم .
اونایی که هیچوقت نتونستم بفهمم که آخه خدا این چه کاریه با اینا می کنی و اگر نشونه دوستیت این کاراست و بنفعشونه و ...... ازین تفکرات جبری انگاری .... خب ما که می مونیم و می بنیم دقیقا چه خاکی باید بسرمون بریزیم ؟؟؟
آخه اینم زندگیه برا برخی درست کردید ؟ من خطیب . من مبلغ . من هر چی شما بگی . اما جواب مردمو چی بدم ؟؟؟ مصلحت ؟ همین ؟؟؟؟ اما منم کلی ایکس دارم که سلامی باید خدمتشون عرض کنم . یادتون باشه تو وبلاگ من دیگه مبلغ نیستم . یه نیم درصدی از خودم هستم
سلام " ایکس " :
چطوری ؟ خوبی ؟ چه خبر ؟ رفتی ؟ پریدی ؟ الان راحتی ؟ بالا سر در اتاقت زدی یا الله انی احبک ؟ خوشی خلاصه . نه ؟؟؟
بمنم فکر می کنی ؟ عکس منم زدی تو اتاقت ؟ زیرش نوشتی این خشک سالی ها و قحطی محبت و عاطفه و وفا تقاص کسانیست که قدر باغ را ندانستد ؟؟؟؟ واقعا ممنون !!!
و اما من . بتو میگم خدا بشنوه .
خیلی ها رفتن ها رو فراموش می کنن اما برای برخی ادما رفتن برخی ادمای دیگه هیچوقت فراموش نمیشه .
حالا من موندم و خاطرات همه خنده ها و گریه هایت . خوردن ها و خوابیدن هایت . بچگی و بزرگیت . درد ها و شادی هایت . تن صدایت . برق چشمهایت . کوچه و قدم هایت . خانه و همه خاطرات رشدت . من موندم و این بیچارگی هایی که خدا با شما ایکس ها سر ما مونده ها میاره .
ایکس جان ..................... خدافظ !!!!!!!!!
بانک صوتی سخنرانی های حقیر . لینک از سایت رهپویان :
http://yaali1030407.persianblog.ir/

**______________________**

18 / 7 / 91 :
چقدر فکر خوبیه برم مهد کودک بزنم  .......... که با چراغ گرد شهر .....

**______________________**

21 / 7 / 91 :
امروز دخو الارض و روز مخصوص زیارتی امام رضاست - عجالتا یه سلام بده .... زود باش دیگه !!! - و البته منهم متوسل بمنابع زلالی که غرقه شدن در آن ها یعنی شفای باطن سیاه و روی کبود از گناهم .
گر دو صد جرم عظیم آورده ای .... غم مخور رو بر کریم آورده ای
و خیلی تکراری اما همیشه جالبست که باز هم می پذیرد و این پذیرفتن را در آرامشی که بر قلبم حاکم میشود نشان میدهد .
یا علی بن موسی ! دنیا دارد مرا خوگرفته بر خودش می کند و هوای پرواز را باطل و من را در زیورهایش عاطل و از رفتن غافل می کند .
اماما ! هر کس حاجتی دارد و من حاجتم توان دل کندن و دل بریدن ازین همه زیور و جذابیت است . این هم ناز کردن دارد ؟
اینکه دستور خدای شماست و ذکر هر دم دعای شما .
پس بامید استجابتش که همین دل بریدگی فعلی ام از دنیا را هم مدیون و مرهون شما هستم .
البته پارادوکس چرا آمده ایم بجایی که برایمان جذابست و دستور داریم دل نبندیم برای من کماکان بی جوابست . فقط دلیل بریدنم اینست که خیلی موقتیست و خیلی هم زود گذشت .
این تناقض هم حتما در اولین لحظه پرواز مرتفع میشود . بالاخره من هم روزی مصلحت ها را می فهمم .
اما اماما !!! قبول داری تو این دوره ای که ما هستیم دنیا خیلییییییییییییییییییییی جذاب تر از دوره شماها و پیشینیان است ؟؟؟؟!!!!!؟؟؟؟

**_____________________**

29 / 7 / 91 :
تا بوی محرم میاد انگاری بوی زندگی و امید میاد !!!! خیلی عجیبه ها !!!
بابت یک جنایتی که هزاران سال پیش اتفاق افتاده و حماسه در پی اش ، اون وقت ماها هی هر سال ساحلی از امید می بینیم و ... چی بگم والا . یا حسین ع .
پیشنهاد حقیر به مبلغین برای محرم  :
http://www.rahpouyan.com/page.asp?tid=2535

/ 0 نظر / 7 بازدید