سال 92 - قسمت اول

** _______________**

ماه مبارک رمضان در رهپویان وصال : 

یا مَن لا مَفرَّ اِلاّ إلیه 

این بخش هر روز به‌روز می‌شود.

http://www.rahpouyan.com/page.asp?tid=3338

 

سی ساعت متن و صوت از حجةالاسلام انجوی‌نژاد با موضوع کار فرهنگی و تشکل‌های مذهبی :

http://www.rahpouyan.com/page.asp?tid=3276 

 

** _________________**

 

26 / 3 / 92 :

ماه شعبان و ماه رمضان و ماه محرم و ماه حرام و حلال و مکه و مدینه و مشهد و عراق و سوریه و قم و تهران و شیراز و مالزی و افریقا و امریکا و بین خوبان و بین کافران ..... ندارد !!!!

آدمی گر بخواهد آدم باشد , آدم میشود و گر نخواهد , داخل کعبه کنار جانماز پیامبر , مشرک خواهد شد .

اعوذ بالله من نفسی . دعای شعبانیه دیشب کانون چسبید . گرچه سرازیری شیب دار دنیا سرعت گذشت ایام را بشدت آزار دهنده کرده .... تلک الایام نداولها .......

دعاگویم , دعاکنین . خیر ببینین  ایشالو لبخند نیشخند

 

** _________________**

 

21 / 3 / 92 : شلم شوربای خرداد

 

@@ اتفاقی فیلم اشک های مهدوی کیا رو تو نود دیدم . وداع با یک قهرمان در اوج که قدرشو ندونستن و دلشو شکستن و بی مهری و اینا ...... البته این اشک ها به یه عمر تمول و اسایش و محبوبیت نمی ارزه ؟ و تازه بعدشم .....

 

بدبخت هایی که در دنیا ...... ادامه اش سیاه نماییه !!! بله می گفتم . پس اونا باید چی بگن و چه جوری گریه کنن ؟

 

@@ کلا بابت اینکه دلخور میشم مثه فلان پشیمون میشم . اصلا اینقدری که تو دنیا بهم خدا رسیده جدا مغز فلان میخواد گله و دلخوری .... یهههههو : پیامک اومد : جلایر برحمت ایزدی پیوست و منم و مهدوی کیا و دلخوریای حاکی از بی جنبه گی مو یهووووو پیامک خواهد اومد : ....... و خاک گل کوزه گران شدنیهوووووو

 

دلم برا کربلا تنگ شده ولی مشکل مهدوی کیا و قدر دانی و یهوووووو جلایرو ..... شاید خوبان رفتنشون هم بموقع باشه ....... و اگر خوب باشم شاید رفتنم هم .... و یهوووووو بابا مردم چقدر مشکلات دارند و چه دردسر ها و دل گرفتگی ها و کاش یهووووووو اگه میشه برا درد مردم بمیرم و کلا میدونین : دنیا دو روزه . یک روز به چکار بکنم و یکروز به کاش نکرده بودم و یهووووووپیامک میاد خواجه رفت !!

اگر هر بار ولو با فواصل طولانی گله ای کردم یا گفتم درد دارم بدینوسیله باطلاع ملت شهید پرور ایران !!!!! می رسانم بنده بسیار بی جنبه تشریف دارم و در طول زندگیم بغیر از خوبی از شما و خدا ندیدم و البته دیگر و من بعد کلا خوبم و البته تر اینکه واقعا روال زندگیمو عوض می کنم تا بهمین زودیا کهیهووووو پیامک برسد من بمشکل مهدوی کیا ها دچار نشوم .

 

 ببخشید گرچه شلم شورباست اما از متون خواجه انصاری عرفانی تره !!!!!

 

** __________________ **

 

سال 92 با توفیقات پشت سر هم برایم آغاز شده . اول سال مشهد  ، بعد اومدم شیراز فاطمیه ، دوباره رفتم مشهد ، بعد قم بعد دوباره !!!!! مشهد ، بعد فاطمیه و سالگرد بمب گذاری ، بعد رفتیم کربلا و هنوز نرسیده اومدیم اعتکاف و کلا روح و روان بشدت تحت فشار معنوی کم سابقه ای تو این ایام که تلفیقی بود از فشارهای روحی و جسمی و توفیقات معنوی . البته به برکت کانون که ول کن ماها نیست !!!!!

 دیشب تو احیا دیدم که چقدر بی میل شدم بهر چیزی مگر رسیدن بخودم و پالایش سیاهی های کم کم جمع شده این بیست سال پس از جنگ .

 گیر و گورهای دنیایی که چون پیچک بر وجودم پیچیده بشدت آزار دهنده است و درست درین ایامی که برای بازسازی ، نیاز بخلوت و آرامش و فکر و اشک دارم ، به بهانه های مختلف اجتماعی و خانوادگی و سیاسی فرصت و فراقت این سم زدایی را از من دریغ می کند .

 کاش برای مدتی ولو اندک روزگار آلزایمری خفیف می گرفت تا در فراموشی ها کمی گم میشدم ، بلکه خودم را بهتر میافتم و پلشتی های مخفی شده در سایه این همه عبادات مجازی را لایروبی میکردم .

 

روزی در اروند لایروبی نشده خوزستان و در سرمای کشنده زمستان ، میان درد و رنج و با زخم و دود و تیر چقدر بی آلایش و ساده بودم و امروز اروند دلم چقدر محتاج یک فراموشی اجتماعیست برای لایروبی این همه پلشتی ته مانده شده در پساپرده های ذهن و روحم .

 

 اگر علاقه ای دارید به کسی که عمری را برای علاقه به شما تا مرز خودفراموشی دست و پا زد، دعا کنید این وجود گوشه ای کپک زده را، که بسی امروز محتاج دعایی برای تسکین است و نگذارید برای روزی که فاتحه، تنها احتیاج این مسکین است !!

 

 فعلا همین !!!
 

 

 

 

 

 

 


/ 0 نظر / 20 بازدید